TG Telegram Group & Channel
Channel: 🔞وحشت کده🔞
Back to Bottom
زنی در جاده متروکه...

چند سال قبل، حادثه وحشتناکی در ارتباط با یک روح برای دو مرد جوان رخ داد. آن دو که آدریان و لئو نام داشتند، حدود ساعت یک نیمه شب به خانه برمی‌گشتند. در آن ساعت از شب، هیچ وسیله نقلیه‌ای در جاده به چشم نمی‌خورد. آدریان رانندگی می‌کرد و لئو کنارش نشسته بود. آدریان با سرعت مجاز می‌راند و پیچ‌های تند را به آرامی پشت سر می‌گذاشت. از آنجایی که هر دو به شدت خسته بودند، حرفی بینشان رد و بدل نمی‌شد. زمانی که به راه ورودی جاده متروکه رسیدند، ناگهان آدریان متوجه شد خانمی سفیدپوش وسط جاده راه می‌رود. پشت آن خانم به آن‌ها بود و در نتیجه فقط مو‌های بلندش به چشم می‌خورد. آدریان از سرعت ماشین کاست تا بتواند چهره آن خانم را ببیند. از لئو خواست که نگاهی به آن خانم بیندازد و وقتی متوجه شد که لئو هم می‌تواند آن زن را ببیند، خیالش تا حدی راحت شد.
آدریان نمی‌توانست باور کند که روح دیده است و در عین حال از این که خانمی تنها در آن ساعت از شب در آن جاده قدم بزند هم تعجب کرده بود. حتی در روز روشن هم هیچ کس جرأت نداشت پیاده به آنجا برود، چون جاده کم عرض و به شدت خطرناک بود؛ علاوه بر آن، یک زن تنها در آن ناحیه کوهستانی چه می‌کرد.
آدریان از گوشه چشم نگاهی به لئو انداخت. لئو وحشت‌زده و بیمناک به نظر می‌رسید. وقتی به زن نزدیک‌تر شدند، آدریان ترمز کرد. زن به آرامی را به آن‌ها کرد و آن‌ها در کمال حیرت و ناباوری متوجه شدند که او چهره‌ای بسیار کریه دارد و قطرات خون را روی صورت او دیدند.
آدریان حتم پیدا کرد که او یک انسان نیست. در نتیجه به سرعت پایش را روی پدال گاز فشارداد و تصمیم گرفت زن را زیر گرفته و فرار کند، ولی نمی‌دانستند بعد از زیر گرفتن آن زن چه بلایی سرشان می‌آید. چند ثانیه بعد لئو با تردید به پشت سر نگاه کرد تا ببیند که آیا زن هنوز آنجاست یا نه و با وحشت فراوان سر آن زن را دید که روی صندلی عقب قرار داشت. لئو آن چنان ترسیده بود که نمی‌دانست چه کند و یا چه بگوید. آدریان هم از آینه نکاهی به عقب انداخت و متوجه شد که زن بدون سر در تعقیب آنهاست.
بعد از آن حادثه، آدریان و لئو تا مدت‌ها شوکه بودند و قدرت تکلمشان ضعیف شده بود. بعد از مدت زیادی، جریان را برای نزدیکان خود تعریف کردند و تصمیم گرفتند که هرگز به آن جاده نزدیک نشوند.

@vahshat7
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
5 عروسکی که تسخیر شدند و جلوی دوربین حرکت کردند. این یکی با ترجمه هم هست.

@vahshat7
آیا تو محل زندگیتون (کوچه خیابون) خونه متروکه ای هست که پشتش یه داستان ترسناک باشه؟
Anonymous Poll
28%
بله
72%
خیر
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
پلیس برزیل برای اجرای تمرین های خود به یکی از بیمارستان متروکه میرود که در آنجا با اتفاقی عجیب روبرو میشود در بیمارسان متروکه یکی از درهای آن بدون هیچ دلیل و تماسی شروع به باز بسته شدن میکند که در نهایت باعث فرار همه مامورین از بیمارستان میشود...

پلیس برزیل برای اجرای تمرین های خود به یکی از بیمارستان متروکه میرود که در آنجا با اتفاقی عجیب روبرو میشود در بیمارسان متروکه یکی از درهای آن بدون هیچ دلیل و تماسی شروع به باز بسته شدن میکند که در نهایت باعث فرار همه مامورین از بیمارستان میشود...

@vahshat7
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#دیپ_وب
ویدیو یک فرا انسانی ، این ویدیو چند سال پیش تو یکی از سایت های وب آپلود شد
بعد ها در یوتیوب و جاهای دیگه به اشتراک گذاشته شد

@vahshat7
بچم رو بقل کردم و توی تختش گذاشتم كه بهم گفت: "بابایی زیر تخت رو نگاه کن هیولا نباشه" منم واسه اینکه آرومش کنم زیر تخت رو نگاه کردم. زیر تخت بچم رو دیدم که بهم گفت: "بابایی یکی رو تخت منه"
@vahshat7
-آیا احتمال دارد زمین تحت نظر باشد؟ روزانه صدها گزارش مبنی بر رویت اشیا پرنده از نقاط مختلف دنیا به سازمان موفان داده می شود.
- آیاچنین صحنه هایی واقعیت دارند؟
@vahshat7
به نظرتون امکان داره؟؟
Anonymous Poll
65%
اره
35%
ن
پرونده قتل بزارم؟؟
Anonymous Poll
74%
یس
26%
نوپ
🔞وحشت کده🔞
پرونده قتل بزارم؟؟
مخفوف ترین قتل های حل نشده‌ی تاریخ 🌚
قسمت اول💫
.
پرونده ی این قتل مربوط به کشور کره جنوبی است، کشوری که تعداد پرونده های جنایی آن بسیار کم است اما بعضی از آنها بسیار تکان دهنده هستند. معروف ترین پرونده ی قتل های زنجیره ای کره جنوبی مربوط به شهری به نام هواسونگ است، پرونده ای که به آن لقب زودیاک آسیا را داده اند..! 15 سپتامبر 1986 جسد زنی با دست و پای بسته که مورد تجاوز قرار گرفته بود در زمین کشاورزی در فاصله ی 1 کیلومتری شهر هواسونگ پیدا شد، پیرزنی 71 ساله به نام لی وان ایم.
افسر پلیس «کوانگ اش لوناگ» در کتاب خاطرات خود عنوان کرده است: «زمانی که به محل حادثه رسیدم می دانستم وارد یک بازی بسیار سخت و ترسناک شده ام، بازی که در آن باید شاهد کشته شدن افراد دیگری هم باشم، هیچ رد و اثری وجود نداشت، باران باریده بود و همه چیز را با خود برده بود این یک گره کور بود.»
20 اکتبر 1986 جسد زنی 25 ساله به نام پارک هیون سوک در حوالی همان قتل اول پیدا شد، این قتل نیز به دلیل نبودن حتی کوچک ترین اثر و ردی پلیس را شدیدا دست پاچه و عاجز کرد.
12 دسامبر 1986 جسد دختر 25 ساله ی دیگری پیدا شد، تجاوز شدید و ضرب و شتم پلیس را مجبور کرد از تمام توان و قدرت خود برای یافتن قاتل و عامل این قتل ها پیدا کند، شواهد به حدی ضعیف و بد بود که به عقیده ی بسیاری حتی ممکن بود این قتل ها به هم مربوط نباشد.
هیچ ارتباطی بین مقتولین وجود نداشت، هیچ رد و اثری باقی نمانده بود اما روش به قتل رسیدن آنها یکی بود و اینکه تمام این افراد لباس قرمز و یا سبیه آن به تن داشتند.
قاتل با لباس زیر زنانه مقتولین این زنان را خفه کرده بود، پلیس هنوز سردرگم قتل سوم بود که جسد زن دیگری در 8 کیلومتری همان منطقه پیدا شد، زنی 23 ساله به نام لی کی پارک به قتل رسیده بود، دقیقا مانند قتل های قبل.
پس از این قتل توجه روزنامه ها و مردم به اتفاقات این شهر جلب شد و این خبر به سرعت به یکی از مهم ترین اخبار کره جنوبی تبدیل شد. در همان روز یکی از کارگاه های بسیار زبده کره برای کمک به نیرو های پلیس در حل این معما به منطقه اعزام شد.
قتل بعدی اما در سال جدید میلادی اتفاق افتاد، 10 ژانویه 1987 دختری 19 ساله، با لباس زیری که به دور گردنش بسته شده بود و در زیر پلی کوچک پیدا شد.
این بار نیز واکنش پلیس بسیار سریع بود اما نبود شواهد بار دیگر باعث عاجز ماندن آنها شد، تا این تاریخ بیش از 100 نفر مظنون دستگیر شده بودند اما در نهایت بی گناهی آنها مشخص شده بود....
ادامه ..
@vahshat7
🔞وحشت کده🔞
مخفوف ترین قتل های حل نشده‌ی تاریخ 🌚 قسمت اول💫 . پرونده ی این قتل مربوط به کشور کره جنوبی است، کشوری که تعداد پرونده های جنایی آن بسیار کم است اما بعضی از آنها بسیار تکان دهنده هستند. معروف ترین پرونده ی قتل های زنجیره ای کره جنوبی مربوط به شهری به نام هواسونگ…
مخفوف ترین قتل های حل نشده‌ی تاریخ 🌚
قسمت دوم 💫(قسمت آخر)
در این تاریخ بود که نکته بسیار عجیبی در این قتل ها مشخص شد، در تمام این قتل ها شخصی با رادیوی محلی تماس گرفته بود و تقاضای پخش آهنگ خاصی را کرده بود، پلیس بلافاصله برای پیگیری بیشتر تعدادی از نیروهای خود را در این ایستگاه رادیویی مستقر کرد، روانشناسان این نکته را که احتمالا این قاتل زنجیری یک روان پریش بسیار سادیستیک است بارها به پلیس گوشزد کردند.

قتل بعدی در تاریخ 2 می 1987 اتفاق افتاد، این بار زنی 29 ساله قربانی شده بود. این بار اما قاتل اشتباه بزرگی مرتکب شده بود. در تمام قتل های قبل پلیس نتوانسته بود در بدن مقتولین اثری از مایع مردانه پیدا کند اما این بار پلیس موفق شد اثری بسیار کوچک را بیابد، این مایع برای تست دی ان ای و هویت سنجی به ژاپن و سپس به آمریکا ارسال شد.
تا زمان آمدن نتایج آزمایش قتل دیگری اتفاق افتاد، این قتل نیز مانند تمام قتل های قبلی بود، کارگاه جین-کوین مسئول پرونده در گزارشات خود و مصاحبه هایی که سالها بعد در مورد این پرونده کرد عنوان داشت: 
این پرونده بسیار گنگ و عجیب بود، تا آخرین قتل کوچک ترین نکته و اثر خاصی پیدا نشد و پس از سالها هنوز نیز نمی توان درمورد آن نظر دقیقی داد.
قتل بعدی اما پلیس را بیش از پیش عاجز نمود. این طور به نظر می رسید که قرار نیست توقفی وجود داشته باشد زنی 54 ساله به قتل رسید، تمام این قتل ها در حوزه ای به قطر 35 کیلومتر اتفاق افتاده بود؛ به شکلی که پلیس مطلقا نمی تواست محلی برای شناسایی را پیدا کند.
در نهایت تمام امید پلیس به این بود که جواب نتایج ارسالی از امریکا با گروه خونی و دی ان ای دو مضنون که قبلا دستگیر شده بودند یکی باشد، اما در نهایت تنها یک روز پس از آخرین قتل مشخص شد که این این افراد نیز قاتل نیستند و امید ها به کلی از بین رفت.
 این قتل ها در 3 اوریل 1991 با کشته شدن زنی 61 ساله برای همیشه به پایان رسید، تمام مدارک و شواهد به جای مانده از این قتلها یک ردپا و همان نمونه مایع مردانه بود، تابه امروز نیز حتی کوچکترین مظنونی شناسایی نشده است 10 قتل و نبود حتی یک مظنون!
تأثیر این قتل ها در کره جنوبی بسیار شدید بود و باعث تغییر کلی نیروهای پلیس کره شد به شکلی که امروزه کره جنوبی یکی از مجهزترین نیروهای پلیس دنیا در بررسی چنین پرونده هایی است.
این پرونده از بسیاری جهات خصوصا رفتار احتمالی قاتل و نحوه انتخاب مقتولین با پرونده معروف زودیاک مقایسه شده است. .
@vahshat7
به امید 🤲🤲برد🥇🥇 ارتش سرخ♥️♥️🤟🤟 با هدایت امپراطور🤴🤴 تاج رو تسخیر میکنیم 😁😁♥️
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
بچه هارو تو خونه تنها نزارید 😐
@vahshat7
Audio
@vahshat7
درخواستی
#short_story

تنها توی اتاقت نشستی و داری کتاب میخونی…
از زیر تختت صدا میاد تق تق…
بی توجه دوباره شروع میکنی به کتاب خوندن اما دوباره اون صدا رو
میشنوی تق تق…
عصبی میشی و بلند میشی تا ببینی اون زیر چیه اما تا ملافه رو کنار میزنی…
میبینی که اون داره بهت لبخند میزنه…
درحالی که دستش…
دور دهن برادر چهار سالت پیچیده شده…

باید زودتر میرفتی :)

@vahshat7
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
این فیلم کوتاه در سال ۲۰۰۹ توسط اریک دوچمن در یوتیوب آپلود شد. در این فیلم یک پیرزن نشان داده میشود که کارهای روزمره ی خود را انجام میدهد و موسیقیه آن پیانوایست که تکرار میشود اما رفته رفته کارهای پیرزن عجیب تر میشود و ترسناک میشود. فیلم را حتما تماشا کنید، مخصوصا در فضای تاریک و ساکت.
@vahshat7
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🩸فیلم مستند انواع جن ها...

@vahshat7
#پیشنهادی

نام سریال : دگردیسی ( The Strain )
امتیاز : 7.3
ژانر : وحشت ، معمایی
تعداد فصل ها: 4

خلاصه داستان : هواپیمایی درحالیکه چراغ‌هایش خاموش و درهایش بسته است در فرودگاه جِی‌اِف‌کِی فرود می‌آید. دکتر اِفرِیم گودوِذِر که یک اِپیدمیولوژیست است به همراه تیمش مأمور رسیدگی به وضعیت افراد درون هواپیما می‌شود. آن‌ها وقتی وارد هواپیما می‌شوند با دویست جسد و چهار نفر که هنوز زنده هستند روبرو می‌شوند. اوضاع با ناپدید شدن اجساد از سردخانه وخیم‌تر می‌شود. گودوِذِر و افراد کمی از کمک‌کنندگان حالا خود را در شرایطی می‌بینند که باید نه تنها از خانواده خود بلکه از کل شهر در برابر یک تهدید باستانی ضد بشریت دفاع کنند ...
@vahshat7
نظرتون در مورد گذاشتن پادکست های ترسناک با موضوعات ماورالطبیعه ، جنایی و ... چیه ؟
Anonymous Poll
91%
پادکست فارسی
6%
پادکست انگلیسی
3%
پادکست نزار
2021/01/11 06:28:17
Load New Feed
Back to Top