TG Telegram Group Link
Channel: Таверна "У Часового Дворфа"
Back to Bottom
Forwarded from SERJOE DRAWING (SerJoe)
Коли Дейв Стівенс малював «Ракетника», його моделлю для персонажа Бетті була не хто інша, як його дружина, модель, акторка фільмів категорії «Б» і «королева Крику» Брінке Стівенс!

Нагадаю, що комікс «Ракетник» вже цього року має вийти українською.

#DaveStevens #BrinkeStevens #TheRocketeer #Цікаве
Поки найкраще на Книжковій країні це по четвертому колу проходити мимо стелажу Кокотюхи і тягнуть прикол з дівчиною)
Я спеціально не брав готівку, а тут люди з терміналами...
Forwarded from гриб з юґґота
​​«Наукова фантастика та комікси! Наелектризована енергія Едмонда Гамільтона об’єднає їх в одну фантастичну чотириколірну гітову серію!»
 
«Alter Ego» – американський журнал, присвячений коміксовому мистецтву та його творцям, започаткований у 60-тих роках. Цьогорічний травневий випуск №187 присвячено Едмонду Гамільтону – не тільки знаковому фантасту, а ще й сценаристу DC Comics та Marvel.
 
До індустрії коміксів Гамільтон долучився вже після Другої світової, коли повоєнний журнальний ринок скоротився й не давав йому достатніх коштів на проживання. Вимушений піклуватися за пристаркуватими батьками, Гамільтон, який під час війни сказав своє категоричне «ні» коміксам, на цей раз погодився, приїхавши до Морта Вайзінґера, аби той йому більше розповів про це ремесло. Врешті-решт, Едмонд пропрацював у сфері близько 20 років, звільнившись тоді, коли на відкладені гроші разом із дружиною вирішив здійснити омріяну навколосвітню подорож.
 
Приблизно про все це й буде йтися у левовій частці випуску: як Гамільтон прийшов до індустрії, як на неї вплинув і з якими знаковими іменами в ній був пов’язаний. Обіцяють ще й розлогу біографічну довідку, тож думаю, що мені електронку придбати точно не завадить 🤓
 
Наостанок, поділюся спогадом, який відсилає до того, як Гамільтону в «Superman» збиралися робити триб’ют:

Джуліус Шварц, близький друг Гамільтона і його літературний агент, запропонував ввести в комікс Капітана Майбутнє – персонажа, який, хоч і не був створений Едмондом, залишився з ним у тісній асоціації, і назвати його на честь письменника. Згодом він повідомив своїм колегам:

«О, я тут подумав, назвіть його ПОЛКОВНИКОМ Майбутнє. Ед заслужив на підвищення!».
Найкраща цитата з книжкової країни за сьогодні:

"Я відвалила Крим..."

Контекст: Дівчина чіпала карту експонат і там відпала частинка
Зробив собі мем, щоб економити час.
Таверна "У Часового Дворфа"
Я спеціально не брав готівку, а тут люди з терміналами...
Фан факт, ми з дівчиною не змогли купити книгу в Критики, бо в них дійсно не було терміналу і ті працювали лише через готівку)
ДО РЕЧІ, ГЛЯНЬТЕ НА ЦЮ КРАСУ
Forwarded from Елітарний горні клуб
Forwarded from Мальопосум (greenitch)
Антоніо Ернандес Паласіос
Якже охуєнно
Британські книжкові майстри знають, як виокремити книжку. Сайт у них лежить, але фб робе. На фото видання Мелвілла 1930 року в новій шкіряній оправі.
Йобані таблиці УДК, що ви таке і як ви працюєте.

(Ладно, у вільному доступі є тільки скорочена таблиця. Може повна версія зрозуміліша)
Таверна "У Часового Дворфа"
Йобані таблиці УДК, що ви таке і як ви працюєте. (Ладно, у вільному доступі є тільки скорочена таблиця. Може повна версія зрозуміліша)
Хоч з авторським знаком все ультра просто, хоч і смішно що його нормує документ виданий ще в 1954му, в якому зазначено, що в маркса, лєніна, сталіна є свої лічні авторські знаки, замість тих, які мали б бути за таблицями.
постер до мюзиклу spring awakening (пробудження весни), 2006
HTML Embed Code:
2024/04/29 04:00:48
Back to Top