Back to Bottom
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
🔥 Комбінаційний гол України у ворота Китаю на ЧС-2024 з хокею! Дві швидкі передачі і шайба у порожні ворота від Олександра Пересунька!

Після другого періоду Україна перемагає Китай 6:0. Дивіться гру наживо прямо зараз на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
🏒 Україна здобула третю перемогу на чемпіонаті світу-2024: розгромила Китай з рахунком 9:0.

Україна продовжує йти лідером чемпіонату світу у дивізіоні IB та відірвалася від Китаю та Литви за набраними очками (9 проти 6, у литовців гра у запасі). Наступний матч українці проведуть у середу, 1 травня, проти Іспанії (початок о 12:30).

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор чемпіонату світу з хокею. Дивіться прямі трансляції матчів чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІВ на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.
⚽️ Віталій Миколенко більше не зіграє у цьому сезоні за англійський «Евертон». Клуб підтвердив травму українця і також зазначив, що Миколенко не потребуватиме операції.

Сам Віталій кілька годин тому опублікував пост у соцмережах, де зазначив, що прагне зіграти за Україну на чемпіонаті Європи-2024, що розпочнеться у червні.
❗️ Перший овертайм на ЧС_2024 з хокею у дивізіоні IB. Іспанія проти Естонії – основний час завершився з рахунком 3:3.

Дивіться гру наживо прямо зараз на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.
Суспільне Спорт
❗️ Перший овертайм на ЧС_2024 з хокею у дивізіоні IB. Іспанія проти Естонії – основний час завершився з рахунком 3:3. Дивіться гру наживо прямо зараз на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.
🏒 Естонія закинула переможну шайбу одразу на старті овертайму і перемогла Іспанію – 4:3.

Іспанія – наступний суперник України у матчі на ЧС-2024 з хокею. Гра відбудеться у середу, 1 травня, о 12:30. Дивіться прямі трансляції матчів чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІВ на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
⚽️ Андрій Лунін – у стартовому складі іспанського «Реала» на перший матч півфіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії».

Початок гри о 22:00 за київським часом.
🏒 Литва зрівнялася з Україною за набраними очками на чемпіонаті світу-2024 з хокею у дивізіоні IB. Після трьох турів ці збірні мають максимум очок – 9.

У третьому турі Литва мінімально обіграла Нідерланди – 3:2.

Україна, втім, залишається на першому місці через краще різницю шайб – +21 проти +9 у литовців.
⚽️ Андрій Лунін відіграв повний матч за «Реал» у півфіналі Ліги чемпіонів проти «Баварії». Гра завершилася з рахунком 2:2. В активі українського воротаря – 3 сейви.

Матч-відповідь відбудеться наступного тижня. Переможець протистояння вийде у фінал Ліги чемпіонів.
❗️ Пряма трансляція! Україна розпочала свій четвертий матч на ЧС-2024 з хокею у дивізіоні IB.

Суперник – збірна Іспанії. Україна виграла свої перші три матчі на турнірі і досі не пропустила жодного голу.

Дивіться пряму трансляцію гри Україна – Іспанія зараз на платформах Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

«Чому не вдалося забити? Трохи мабуть недооцінка суперника, але взагалі кінцівка першого періоду була доброю – треба забивати. Іспанці грають дуже просто, нічого особливого, ідуть в тіло бити, коли треба. Голкіпер у них дуже гарно грає», – сказав Фадеєв.

Після першого періоду у матчі України проти Іспанії рахунок 0:0. Дивіться гру наживо прямо зараз на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
🎙 Експрес-коментар Євгена Фадеєва для Суспільне Спорт після першого періоду матчу України проти Іспанії на ЧС-2024 з хокею. За стартові двадцять хвилин закинутих шайб у матчі не було. «Чому не вдалося забити? Трохи мабуть недооцінка суперника, але взагалі…
Україна пропустила першу шайбу на ЧС-2024 з хокею у дивізіоні IB! Іспанія відкрила рахунок у матчі на четвертій хвилині другого періоду – 1:0.

Нічийний рахунок у матчі України та Іспанії після двох періодів – 1:1. Експрес-коментар Даниїла Трахта, автора єдиної шайби України, після другого періоду матчу України проти Іспанії на ЧС-2024 з хокею.

«Суперник дуже добре підготувався до цієї гри, я вважаю, що ми не були готові з першого періоду грати. Але зараз ми покращуємо нашу гру, створюємо моменти, але потрібно ще добре грати», – сказав Трахт.

🏒 Україна здобула четверту поспіль перемогу на чемпіонаті світу-2024 з хокею у дивізіоні IB – 6:1 у матчі проти Іспанії.

Українці пропустили першими, але у відповідь закинули шість шайб. Перед останнім туром ЧС-2024 Україна йтиме лідером свого дивізіону.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор чемпіонату світу з хокею. Дивіться прямі трансляції матчів чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІВ на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
❗️ Матч головного конкурента України за підвищення у класі на ЧС з хокею: Литва грає проти Китаю!

Дивіться пряму трансляцію гри Литва - Китай зараз на платформах Суспільне Спорт.
🏒 Литва обіграла Китай (3:0) у четвертому турі чемпіонату світу з хокею.

Саме Литва та Україна розіграють в очному поєдинку перемогу у дивізіоні ІВ ЧС-2024 та право підвищення у класі. Матч між командами відбудеться у п'ятницю, 3 травня, для фінішу на першому місці Україна потрібна перемога над Литвою в основний або додатковий час.
⚽️ «Боруссія» Дортмунд обіграла ПСЖ у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів - 1:0.

Матч-відповідь ПСЖ - «Боруссія» відбудеться у вівторок, 7 травня у Парижі. Переможець вийде у фінал Ліги чемпіонів, де зіграє проти найсильнішої пари протистояння «Реал» - «Баварія» (перший матч 2:2).