TG Telegram Group Link
Channel: RetroFuturism | Sci-Fi Retro
Back to Bottom
#Film
#Steven_Spielberg

Eng: «War of the Worlds», 2005.
Ukr: «Війна світів», 2005.

Рей Феррієре був простим і не дуже щасливим кранівником в доках. До тих пір, поки на Землю не гримнув страшний суд із небес, і людство не опинилося на межі вимирання. Тепер він просто вижив. Якого ось ось наздоженуть неймовірних розмірів триноги, збирають людей для переробки на добрива для навколишнього грунту – прибульці вирішили не знищувати такий благодатний біологічний матеріал. У перші ж моменти навали, стало зрозуміло, що будь який опір – марно. Прибульці вже давно спостерігали за людьми і готували свій план захоплення, продумавши всі деталі. Всі людські технології, армія, флот – все виявилося марним і неефективним проти неземної техніки. Все що залишилось – просто відтягувати неминучий кінець, намагаючись прожити трохи довше, ніж всі навколишні. Ну, або скласти руки і здатися на милість долі.

--------------------
Дивитись фільм «Війна світів» на Sweet TV — 7 днів безкоштовно.
--------------------
RetroFuturism | Sci-Fi Retro
Чи занурюватись ви у світи відеоігор, якщо так, то якими з всесвітів ви насолоджувалися найбільше?
Вітаю всіх! Знову наша стара рубрика з "опитуваннями". Сьогодні ми згадаємо один з найкращих фільмів у жанрі кіберпанк «Трон», 1982 року.
Над цим фільмом працювали безліч відомих дизайнерів, але хто був найголовнішим?
#Jill_Bauman
#Джилл_Бауман

Джилл Бауман - американська художниця. Її п’ять разів номінували на премію World Fantasy Award, кілька разів - на премію Чеслі. Мистецтво Джилл виставлялося в Делаверському художньому музеї , Коледжі мистецтв Мура, Лізі студентів мистецтв у Нью-Йорку, Товаристві ілюстраторів Нью-Йорка та Музеї наукової фантастики в Сіетлі. Джилл Бауман створила сотні обкладинок та інтер'єрах різноманітних журналів, включаючи Weird Tales, Fantasy Magazine, Space & Time, Cemetery Dance, The Magazine of Fantasy and Science Fiction, Fangoria Magazine, Realms of Fantasy та Amazing Stories.

1. A Martian Ricorsco(Марсіанин Рікорско), 1989;
2. A Stainless Steel Rat is Born(Народження щура з нержавіючої сталі), 1985;
3. Alice in Alienland(Аліса в Іншопланетному світі), 1992;
4. Melancholy Elephants(Меланхолійні слони), 1984;
5. Perpetual Light 2(Вічне світло 2), 1982.
#Vincent_Di_Fate
#Вінсент_Ді_Фейт

Один з найулюбленіших ілюстраторів яких я знаю. Вінсент Ді Фейт не отримав таку славу як Сід Мід або Рон Кобб, але теж отримав свою популярність у своїй ніші.

Якщо вам цікаво почитати біографію то ви зможете знайти її --> тут <--.

1. Mars, the God of War (Марс, Бог Війни), 2015;
2. Nautilus Concept Art (Концепт-арт "Наутілуса"),1983;
3. Outpassage (Вихід), 2013;
4. Putting up Roots (Пускання коренів),1997;
5. Question and Answer (Питання та відповідь), 2016.
#literature

Eng: #Mykola_Bilkun – «Lots, lots, lots of gold», 1975.

Ukr: #Микола_Білкун – «Багато, багато, много золота», 1975.

Авантюрист Мечислав Живокіст з допомогою ошуканого ним інженера Нуазе створює досконалих роботів, які добувають золото з дна моря. Він стає власником казкового багатства, оволодіває біржею великої країни, намагається стати диктатором, але останнє слово, як завжди, за народом. Навіть розумні роботи виходять з-під покори Живокіста, і він гине, розчавлений власним багатством.

У фантастично-пригодницькій повісті-памфлеті М. Білкуна розповідається, як мікроби “Жовтого диявола” розтлівають душі людей, що в гонитві за збагаченням і безмежною владою ідуть на злочин.

●Читати тут●
#Wayne_Barlowe
#Вейн_Барлоу

«Уейн Барлоу створює цілі планети, до найдрібніших деталей, а потім уявляє, як би виглядали їх мешканці. Його успіх надзвичайний ". - Christian Science Monitor

Уейн Дуглас Барлоу (рід. 6 січня 1958 Глен-Ков, Нью-Йорк) - художник, що працює в жанрах наукової фантастики та фентезі. Намалював понад 300 обкладинок для книг і журналів і ілюстрацій для безлічі книговидавців, таких як Life magazine, Time, і Newsweek.

Добре відомий своїми реалістичними малюнками інопланетного життя. Збірник Barlowe's Guide to Extraterrestrials - його уявлення про інопланетних розумних істот з добре відомих науково-фантастичних творів.

1. A Vasparian Gentleman (Васпарський джентльмен), 1979;
2. Old Thype etching (Старий Тейповський офорт) 1977;
3. Thype and Barlowe are Entertained (Тейп та Барлоу розважаються), 1979;
4. Thype, an Alley in Sith (Тейп, на алеї в Сітх), 1979;
5. Vasparian Minstrel (Васпаріанський менстрель), 1980.
#literature

Eng: #Mariia_Romanivska – «Crowded clouds», 1958.

Ukr: #Марія_Романівська – «Загнуздані хмари», 1958.

"Cонар", на якому один із героїв повісті(Борис Горний) любить на дозвіллі грати - це ж прообраз сучасного синтезатора! "Загнуздані хмари" Марія Романівська написала ще 1935 року - задовго до експериментів Євгена Мурзіна та Роберта Муга...

До книги ввійшли дві науково-фантастичні повісті «Загнуздані хмари» та «Шахти в небі», їх основна тема - використання ресурсів повітряного океану.

●Читати тут●
HTML Embed Code:
2024/04/24 14:13:21
Back to Top