TG Telegram Group Link
Channel: IASA DS Champ
Back to Bottom
Лекції, що не можна проспати

Теорія — фундамент для практики й один із ключових складників IASA DS Champ.

Отже, на вас очікують аж чотири онлайн-зустрічі, де досвідчені спеціалісти ділитимуться набутими знаннями щодо професійного розвитку. Вхід вільний, тому запрошуйте друзів, підключайтеся до лекцій і ставайте ще більш мізкуватими!
Топові меценати IASA DS Champ

Настав час дізнатися трохи більше про тих, хто робить чемпіонат цікавим і насиченим. Розпочнемо знайомство з нашого головного спонсора, команду, яка готує завдання й забезпечує призовий фонд переможців — з компанії Genesis.

Це провідна інноваційна команда, що є одним із найкращих IT-роботодавців в Україні та Східній Європі. Genesis разом із визначними підприємцями будує глобальні високотехнологічні бізнеси та лідирує серед видавців неігрових застосунків із понад 300 мільйонами завантажень в усіх куточках світу.

Саме в Genesis з'явилися та стали самостійними успішні компанії: Jiji, BetterMe, Headway, а також розвиваються проєкти Obrio, Boosters, AmoMedia та Universe.

Тож дякуємо нашому неймовірному спонсору за співпрацю й бажаємо успіхів усім учасникам!
Починаємо з бази: Cloud-native Machine Learning

24 вересня о 10:00 пройде безплатний семінар «Modern ML in production. From Flask to Kubeflow and Seldon» від Дмитра Войтеха, Machine Learning Engineer'а в Giphy.

Питання «продакшеналізації» машинного навчання за останні роки набуло неймовірної популярності: з’являються нові спеціалізовані фреймворки, методології, які намагаються структурувати цю сферу, навіть нова трендова професія — MLOps.

Під час лекції:
• Буде розглянуто актуальний стан речей в індустрії ML-процесів.
• Вас ознайомлять із трендами та найкращими практиками, які варто опанувати сучасному фахівцю галузі.
• Особливу увагу буде приділено cloud-native рішенням, що на сьогодні де-факто займають ключові позиції на ринку, зокрема Seldon та Kubeflow.
• Продемонструють, як працюють ці платформи на практиці та коли їх доцільно застосовувати.

Більш детальну інформацію про всіх спікерів можна знайти тут.
Посилання на лекцію буде на нашому Telegram-каналі, тому обов’язково приєднайся й увімкни сповіщення!
Хороші новини для адептів навчання з підкріпленням

24 вересня о 12:00 відбудеться лекція на тему «Reinforcement learning, MDPs and their military applications», яку проведуть професор Павло Касьянов та його асистент Андрій Титаренко.

Навчання з підкріпленням за останні роки перетворилося з дослідницького підходу на практичний інструмент. Воно дозволяє не тільки натренувати нейромережу грати в шахи, але й керувати складними системами: від чотирилапих ботів та безпілотних автомобілів до датацентрів і міських енергомереж.

На лекції будуть розглянуті:
• ідеї, які лежать в основі підходу;
• базові поняття теорій марковських процесів і прийняття рішень, а також воєнні застосування цих методів;
• декілька алгоритмів Reinforcement learning та їхні використання на прикладі гри в Pong.

Переходь за посиланням, щоб дізнатися більше про спікерів, і вмикай нагадування в Telegram-каналі, аби не пропустити початок.
Computer vision: what's under the hood?

Сергій Єрін, Chief Learning Officer в IT-Jim, у своїй доповіді опише сферу комп'ютерного зору із суто практичної сторони та продемонструє деякі проєкти з портфоліо компанії.

Коли: 24 вересня, 14:00.

Основними його цілями в організації є постійний розвиток професійних навичок робітників і забезпечення того, щоб кожен інженер знаходив найкращу роль для себе. Якщо бажаєш стати спеціалістом комп'ютерного зору, лекція Сергія — чудова можливість дізнатися відповіді на запитання, що тебе хвилюють.
Mixture of Experts are (not) forgotten: usage examples, how and why it works

Владислав Руденко, ML & Data Engineer у HolyWater, на лекції поділиться своїм досвідом роботи з методом машинного навчання MoE.

Коли: 25 вересня, 14:00.

Долучайся, щоб дізнатися про використання вказаного підходу у сферах класифікації, регресії та пошуку, а також зануритись у математичне розуміння процесів, які працюють із цими типами моделей.
Початок циклу лекцій IASA DS Champ

Маємо для тебе чудову новину — за пів години стартує перший із чотирьох семінарів зі світу Machine Learning, де Дмитро Войтех розповість про «Modern ML in production. From Flask to Kubeflow and Seldon». Клич друзів, переходь за посиланням і відправляйся в цю захопливу подорож разом із нами.
ІПСАшна передача знань

Клацай на посилання, щоб відвідати лекцію директора нашого інституту Павла Касьянова й аспіранта Андрія Титаренка на тему «Reinforcement learning, MDPs and their military applications».
Терпіння і труд усе перетруть

Сподіваємось, ти не втомився, адже третя на сьогодні лекція розпочнеться о 14:30. Не лови ґав, переходь за посиланням, аби прослухати семінар Сергія Єріна на тему «Computer vision: what's under the hood?».
Заключна лекція з цьогорічного чемпіонату

Кажуть, Бог любить трійцю, але сьогоднішній семінар «Mixture of Experts are (not) forgotten: usage examples, how and why it works» від Владислава Руденка має всі шанси змінити цю приказку. О 14:00 приєднуйся за посиланням і дізнавайся, що наші партнери підготували для тебе.
Приголомшливі спонсори IASA DS Champ

До створення чемпіонату долучились IT-компанії, що провели пізнавальні лекції, допомогли з призами та зробили змагання цікавішими.

IT-Jim
Спеціалізуються на Computer Vision, Machine & Deep Learning, Augmented Reality, розпізнаванні образів, обробці сигналів і зображень.

Proxet
Створюють технологічні рішення та стратегію для бізнесів різного масштабу: від перспективних стартапів до великих ентерпрайзів. Забезпечують повний спектр сервісів розробки. Інноваційність і гнучкість — їхні основні принципи.

Projector
Надають актуальну та цінну освіту, орієнтовану на студентів, у найрізноманітніших галузях: Data Science & Development, UX / UI дизайн, маркетинг, анімація, менеджмент, графічний дизайн.

Хочемо подякувати їм за вагомий внесок у чемпіонат і плідну співпрацю!
Завершальний етап

На шляху до перемоги залишилось останнє завдання. Фіналісти отримали умови та почали працювати над ним.

Уже завтра журі перевірять роботи та оголосять результати.

І нехай удача та оригінальні ідеї супроводжують вас!
The final chapter

Прямо зараз починається трансляція захистів фінальних робіт на IASA DS Champ. Чекаємо на інших учасників чемпіонату та тих, хто не брав участь у змаганні.

Умови завдань, які розв'язували фіналісти, можна знайти на Kaggle.

May the force be with you!
Прийшов, побачив, переміг

Пролетіли 2 насичені етапи IASA DS Champ, і раді привітати команду sklearners, а саме: Артема Каманцева, Марію Фещенко й Олександра Криштопа (студенти ДНУ імені О. Гончара) — із заслуженою перемогою!

Друге та третє місця розділили: IASA_HEROES, у складі якої Володимир Возняк та Захар Островський (магістри ІПСА КПІ), і KOD (Kings of Data), де були Маркіян Цалик, Стефан-Юрій Малик, Северин-Дмитро Пелешко та Віктор Поважук (навчаються в УКУ).

Вітаємо всіх учасників і хочемо подякувати, що вирішили спробувати себе й не здавалися до кінця!
Лекції поїхали — записи лишились

Не вийшло приєднатися до доповідей у позаминулі вихідні? Чи мізки почали плавитися вже після першої? Ти завжди можеш подивитися трансляції в будь-який зручний час.

Записи:
День лекцій 1.
День лекцій 2.

Також ми додали таймкоди для комфортного перегляду.
Кожному учаснику IASA DS Champ

Ось і добігає кінця найбільший челендж року, тож настав час згадати всіх причетних. Хочемо подякувати неймовірним командам, справедливому журі, запальним менторам, а також допитливим слухачам і досвідченим спікерам за те, що приєдналися й зробили наш чемп максимально цікавим та пізнавальним.

Сподіваємось, тобі сподобався наш проєкт, і пропонуємо заповнити форму для відгуків та побажань щодо майбутніх подій.

До зустрічі на наступних івентах!
Forwarded from IASA Champ '24
IASA Champ '24

Давно мріяли за короткий проміжок часу навчитися тому, до чого не доходили руки, чи, можливо, перевірити свої навички? Тоді приєднуйтеся до онлайн-хакатону для студентів українських ЗВО за двома напрямами: Data Science і Software Engineering!

Коли: 27.01-11.02.
Дедлайн реєстрації: 26 січня.

Не пропустіть чудову можливість не тільки покращити hard skills, виконуючи завдання від IT-компаній, а й зустріти однодумців та колег.

За відсутності команди звертайтеся до чату, а з іншими проблемами — до @IASA_Champ_bot.

Докладніше за посиланням.
Forwarded from IASA Champ '24
Досить ловити ґав

Хакатон — це чудова нагода продемонструвати свої знання на практиці, а також виграти круті призи від наших партнерів — українських IT-компаній.

Випробуйте сильні сторони команди на одному з треків:
• Software Engineering (створення MVP та аналітики).
• Data Science (робота з Computer Vision).

Радимо діяти швидко, оскільки змагання розпочнеться вже завтра. Докладніше за посиланням.

Готуйте ноутбук, каву й снеки: буде гаряче!
HTML Embed Code:
2025/07/04 10:02:38
Back to Top