TG Telegram Group Link
Channel: Toxic Ancap
Back to Bottom
When you've got your dream job :)
Forwarded from Heorhii Piskunov
Важливі моменти:

1. В середині січня в Київ приїджає голова ЦРУ Бернс та проводить виховну роботу з Зеленським. Сам він описує розмову як попередження, лексично якщо аналізувати стенограму вона так і буде читатись, але щось мені підказує що це було інформування про подальші події яким не слід заважати. Так Зеленському повідомляють про приблизну дату нападу, загальний план завойовника і проводять сеанс переконання сидіти на сраці рівно.

2. Контрактну частину 4-ї бригади НГУ, яка і мала охороняти летовище, два місяці тримали на полігоні в Яворіві (600 км від Гостомеля), а коли почались роптання (два місяці на полігоні це ДУЖЕ дохуя), одразу без заїзду ППД кинули в зону АТО. Росія готувалась до сухоптної частини операції десь з листопада в умовах дикого факапу, строки постійно запорувались, і без того не найкращий людській матеріал активно розкладався на полігонах. Весь цей час основну частину гарнізону Гостомеля на всякий пожежний тримали подалі від місця подій.

3. В середині січня в аеропорту була інспекція ЦРУ.

4. Одразу після чого якась мудра голова хотіла відправити строковиків які там ще лишились облаштовувати позиції для оборони. Їм це заборонили.

5. Щоб ніхто бува точно не вирив якогось окопу, безпосередньо перед вторгненням СБУ поставило туди камери з автономним живленням.

6. При підльоті до Гостомеля російського десанту його гарнізон отримував накази не застосовувати ПЗРК. Збиті з "Ігл" гелікоптери (після чого російська "дрісантура" й задрістала в ефір на всі сторони) це була чиста самодіяльність людей внизу, які до того стріляли виключно в симуляторі.

7. В ніч вторгнення, мурзілки з банкової сиділи в бункері та моніторили соціальні мережі. Найнахабніші зараз розповідають нам про місяці підготовки, але щоб було зроузміло: всю першу добу йолопи просиділи в фейсбуці і звідси дізнавались що там і як у старших дядь. Коли стало зрозуміло, що дяді обісрались, вождь напялив якусь бойову тульпу і почав грати роль, з якої досі не може вийти.
Forwarded from Не Алексей
Ну от припустимо, я - голова оборонної асоціації. 60 підприємств. Починається повномасштабне вторгнення. Я там шось з усіх сил намагаюся будувати, замовляти, продавати, все таке. Оскільки людина я безпринципна, виходить в мене непогано, обороти у мене ростуть до небес, ну і війна звичайно допомагає, тому шо у військовий час снаряди чомусь потрібніше, ніж у мирний. А я такий дебіл, шо у коли у мирний вони нікому не були потрібні, скупав нікому не потрібні підприємства, і тепер вони о диво знадобилися, хто б міг подумати.

Ну так от і в цей цікавий час мене батьківщина бере й саджає в тюрму. Просто тому що пішов я нахуй.

Що б особисто я хотів зробити у цей момент. Саме особисто я?

Сидіти, як заінька, вірити в найкраще, в українські суди, українське слідство, українське суспільство?

Або я б просто плюнув і сказав да єбісь ти провалісь, піздєц, заробив за свої подвиги називається медаль з конфіскацією і дубовими листями на всю жопу. Ну не хочеш ти Україна, щоб я тобі допомагав, ну не буду напрашуватися. Підприємства згортаємо, виробництво релокуємо у Чехію, шістсот спеціалістів перевозимо, шістнадцять тисяч микол-працівників викидаємо на мороз, снаряди більше не поставляємо, починаємо процедуру банкрутства. Кому я должен - всем прощаю, кто должен мне - прошу простить.

Зверху застави вкидаю лям баксів, щоб мене цигани вивезли в Європу в багажнику коня, прокидаюся в Чехії, подаюся на політичний притулок, йду до їхнього президента петрапавела і кажу братан, можу тут у тебе розгорнути всі українські ноу-хау, які в мене є, разом з усіма нашими унікальними спеціалістами. Через рік матимеш ще одного національного виробника зброї, та ще й battle-tested. Взамін хочу імунітет.

Тим часом на фронті через це замість десяти снарядів стає чотири, тому що я свої шість більше не поставляю. Українці вмирають, українці потрапляють в окупацію, українці емігрують. Коли через рік я налагодив виробництво і таки почав шось продавати - продаю не як раніше а як європейські виробники продають нове озброєння, по нормальним цінам. І замість десяти снарядів які стали чотирма снарядами стає п'ять-шість, бо на більше грошей немає.

Оце я розумію, перевірка тези "Україна понад усе". Чи справді Україна понад усе? Якщо вона тебе їбе в усі отвори тіла, а потім ще нові робить і в них також їбе - Україна все ще понад усе? Все ще будеш її рятувати?

Кров на вустах, дев'яносто дев'ять зі ста - вона тебе любила.
Forwarded from dragon-dances
По лентам возбуждённые охи-вздохи, что видите ли Запад собирается сам воевать в Украине. Дескать прощупывается почва и общественное мнение, перед конкретными действиями.

Охи-вздохи базируются на вопросах журналистов к европейским политикам "будут ли отправляться войска НАТО в Украину". Русские с их декоративной прессой считают, что если вопрос задаётся вслух, значит за ним стоят грандиозные процессы. У европейцев же стоит посмотреть как обстоят дела с подготовкой вооружённых сил к этой самой отправке.

А дела обстоят никак. До сих пор идут срачи кто и как выделит средства Украине, как правильно закупать оружие на европейских предприятиях или в других странах и т.п. Наращивание производства каких-то оружейных платформ? Ничего нестандартного. Идут закрытия обычных контрактов. Наращивание подготовки европейских солдат, новые учения и т.п.? Вообще по нулям. Единственная дополнительная подготовка у европейцев — это когда к ним на "подготовку" к натовским инструкторам приезжают украинские военные с поля боя и рассказывают как воевать с русскими в условиях окопов.

Фактически за всеми громкими слухами не происходит ничего существенного. Европа если и начнёт готовить своих солдат к отправке в Украину, случиться это может разве что через пару лет. Пехота будет прогоняться через десятки сценариев, прежде чем её сочтут пригодной к этому. Отправка сухопутных частей быстрого реагирования? Специалистов с хорошей подготовкой и мотивацией которых у Европы мизер? И что они будут делать? В окопах сидеть под снарядами? Условий для скоростных операций в Украине сегодня нет. Отправка авиации? А это уже более чем серьёзный шаг, на который Европа не решится.

Проблема с отправкой натовских контингентов в том, что это или кастрированные контингенты для сидения в окопах, или полноценная натовская военная машина, которая громит противника за считанные недели. Или сжечь в окопах спецназ без особого эффекта, или раздолбать русских авиацией и ракетами, нарвавшись на ядерный ответ.

Ничего подобного на самом деле в ближайший год точно не будет. Европе бы снарядов для Украины собрать.
Forwarded from ✙DeepState✙🇺🇦
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Знайдіть 10 відмінностей в українській політиці :)

Но ставить вопрос «Какая выгода Кремлю от убийства Немцова?» будет совершенно неправильным. Корректная постановка вопроса звучит так: эффективна ли стратегия точечных путинских репрессий? Ответ однозначен: да, она очень эффективна! Сажаешь/убиваешь одного – сотни человек в страхе сбегают за границу, тысячи начинают старательно «фильтровать базар», пытаясь понять, где же находятся те красные флажки, за которые нельзя, а миллионы людей приходят к очевидному выводу, что им выгоднее находиться в состоянии «вне политики» и не высовывать носа из своей норки.

https://teletype.in/@a_kungurov/CPqnKM997lI (основна маса тексту традиційна нецікава і зациклена на внутрішніх кацапських заморочках)
Fellas, I'll be speaking at MoneroKon 2024, Praha, Jun 7-9 https://monerokon.org/ on my favourite topic: Practicing Anarchism

If you can and want - come and challenge me.

Unfortunately, this year I was not good enough for BTC Praha (too good in 2023) so they've denied my talk this year.
- Как объясняла психолог на коллективном тренинге, логика в том, что самоизоляция хикикомори вызвана абсолютной беззащитностью индивида-одиночки перед массой маниакально-агрессивных людей, объединенных в некую параноидную систему.
«Новый курс» Рузвельта и «Новый порядок» Гитлера, это один и тот же национал-социализм, в интересах одной и той же финансовой олигархии, готовящейся решить свои проблемы методом построения трудовых концлагерей в своей стране, и ограбления других стран.

Знайдіть 10 відмінностей між цим і ковідлою-сво-повномасштабкою :)
Две самые вредные библейские догмы, это отношение к сексу, и отношение к власти. Две монополии: на тело человека для секса, и на силу для решения споров.
Toxic Ancap
Две самые вредные библейские догмы, это отношение к сексу, и отношение к власти. Две монополии: на тело человека для секса, и на силу для решения споров.
Ох, мамо... Цитата за цитатою..

- А вы, значит, - хмуро проворчала Айрис, - научите их философии Tiki: что гуманизм распространяется только на foa, что остальные - не совсем люди, что главное средство против страха - это смерть врага, и что без вооруженной силы нет права?

PS цитату читати під https://www.youtube.com/watch?v=lTs6a0ORdQU
Я не росіянин, але теж підтримую :)

https://hottg.com/DDEcW/6146
Rage and injustice are universal.
The ability to strike back is not.
Toxic Ancap
Rage and injustice are universal. The ability to strike back is not.
At its heart, violence is almost always, in one way or another, personal.
Фортифікаційні споруди будуються для надання відчуття безпеки.. ну-ну..
Стосовно бардаку в головах.

https://hottg.com/nlp_uk/9632

Якщо новина повідомляє факти, то як факт може поміняти свій стан з "пропаганда" на "істиний"?
Якщо новина не повідомляє факти, а їх інтерпретацію згідно якоїсь моделі, то як модель може поміняти статус з "пропаганда" на "корисна"?
Якщо новина одразу пропаганда, то яка різниця як її позначати в датасеті? "Пропаганда цих йобаних тварин" vs "Пропаганда наших сукиних синів"?
HTML Embed Code:
2024/03/05 04:08:10
Back to Top